آخرین پروژه ها
الهیه
در حال بروز رسانی
مشاهده ادامه مطلب ...
مصلی
در حال بروز رسانی
مشاهده ادامه مطلب ...
آخرین اخبار
آخرین مقالات
عکس های تجهیزات
مشاهده کامل گالری
عکس های کارخانه
مشاهده کامل گالری
صفحه اصلی

همایش یکروزه ارائه چکیده های رساله های دکترای اعضای شاخه جوان انجمن ژئوتکنیک ایران


رگزاری همایش یکروزه ارائه چکیده های رساله های دکترای اعضای شاخه جوان انجمن ژئوتکنیک ایران

شاخه جوان انجمن ژئوتکنیک ایران بر آن است که با برگزاری یک همایش یکروزه در نیمه اول آذر ماه هرسال به ارائه آخرین دستاوردهای تحقیقاتی در زمینه دکترای مهندسی ژئوتکنیک و گردآوری بانک اطلاعاتی پایان­ نامه­ های دفاع شده در دانشگاههای ایران، اقدام نماید.

دراین همایش فارغ­التحصیلان دکترای ژئوتکنیک هر سال که تا پایان شهریورماه آن سال موفق به دفاع از رساله دکترای خود شده اند با توجه به تعداد ارائه کنندگان وبا تصویب هیئت مدیره انجمن بین ۲۰ تا ۳۰ دقیقه فرصت برای ارائه تحقیق انجام شده در رساله دکترای خود را خواهند داشت.

اساتید یا دانشجویان تا آخر مردادماه فرصت ثبت نام خواهند داشت. متقاضیان تنها ملزم به ارائه حضوری به زبان فارسی خواهند بود و نیازی به ارائه مقاله کتبی نیست. فایل PDF ارائه پس از پایان همایش توسط شاخه جوان انجمن گردآوری و به منظور تکمیل بانک اطاعاتی با مشخصات کامل اساتید راهنما، مشاور و دانشجو در وبسایت انجمن قرار خواهد گرفت. حضور در این همایش برای عموم آزاد است. ارائه کننده می­تواند دانشجو یا در صورت در دسترس نبودن با تمایل استاد راهنمای مربوط توسط ایشان صورت گیرد.

این همایش در سال اول با هدف تحت پوشش قرار دادن کلیه رساله های دکترای دفاع شده تا پایاک شهریور سال ۱۳۸۹ از تمامی فارغ­التحصیلان مقطع دوره دکترا به منظور ارائه دستاوردهای رساله خود دعوت به عمل می آورد.

اطلاعاتی که هر داوطلب باید در زمان ثبت نام به دفتر انجمن ارائه کند شامل موارد زیر می باشد:

بازگشت